Skip to content →

English for Business – Ukraine

Англійська для бізнесу була заснована в 2008 році у місті Львові, як школа корпоративних курсів для компаній. На сьогоднішній день з нами навчаються як приватні, так і корпоративні клієнти. Дотримуючись сучасних тенденцій в освіті, тепер Англійська для бізнесу пропонує також дистанційне навчання та online курси.

Альона Ярова – засновник та керівник школи – закінчила факультет іноземних мов Львівського Національного університету ім. Франка та отримала ступінь магістра освіти (Master of Philosophy in Education) Кембриджського університету. Зараз Альона працює в університеті в Швеції та продовжує займатись розвитком Англійської для Бізнесу.

Хто вивчає англійську з нами?

Ви – приватний клієнт і Вам потрібна англійська для роботи або навчання, виїзду за кордон чи просто подорожей, але Ви не хочете витрачати час на доїзд до курсів? З нами Ви маєте можливість вивчати англійську вдома або в офісі по skype! Все, що Вам потрібно, це інтернет, веб-камера та навушники.

Ви – корпоративний клієнт, представник фірми яка працює з іноземними партнерами чи клієнтами. Вам потрібна англійська направлена на вузьку спеціалізацію. Ми пропонуємо курси для персоналу компаній. Ви можете обрати загальний, бізнес курс або профільний курс спрямований на вивчення тем актуальних для Вашої діяльності. Ми проводимо навчання у Вашому офісі у зручний для Вас час.

НАШІ КОРПОРАТИВНІ КЛІЄНТИ

 

leopolishotel.com wienhotel.com.ua meest-express.com.ua
 

 

 

 

odisseya.com.ua ubclviv.com.ua    ukrsibbank.com
 

otpbank.com.ua
shekspir.lviv.ua itstep.lviv.ua
ideabank.ua rosan-global.com.ua iteraconsulting.com.ua

 

logo
agrokultura.ua vetclinic.lviv.ua  conscensia.com